DK_ElleDecoration_2016-09  10 (002)

Darek Kuźniak w Magazynie Elle Decoration 2016/09

Kampania dla Galeria Srebra i Światła R&R ELLE DECORATION — to najbardziej luksusowy magazyn o wnętrzach i designie. Śledzi najważniejsze trendy w urządzaniu wnętrz oraz podpowiada, co warto wybrać z bogatej oferty dostępnej na rynku.
darek_kuzniak_azja_6

Darek Kuźniak w Dzień Dobry TVN!

Darek Kuźniak w Dzień Dobry TVN!
AZJA

Darek Kuźniak w Azja Express! Oglądajcie dziś o 21.30 w TVN

Wszystkich zapraszamy na premierę hitu TVN – Azja Express. Wielki wyścig rusza już dziś. Dowiedz się więcej na stronie programu: www.azjaexpress.tvn.pl Więcej zdjęć oraz relacji na Facebookowym Fanpagu!
dariusz_kuzniak_kuchnia_tajska

Warsztaty kulinarne „KUCHNIA TAJSKA” 12 wrzesień WROCŁAW

Warsztaty kulinarne „KUCHNIA TAJSKA” 12 wrzesień WROCŁAW

Darek_Kuzniak_Logotyp
Dariusz Kuźniak to osobowość telewizyjna oraz Szef Kuchni z krwi i kości. Charyzma, talent i doświadczenie doprowadziły go do finału pierwszej polskiej edycji programu „Top Chef” w telewizji Polsat. Jego wiedzę i umiejętności docenili też producenci „Hell’s Kitchen”, w tym show przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów : Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. Rok 2017 okazał się dla niego szczególnie owocny zawodowo. W lipcu wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod. We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak największy wpływ na styl kulinarny wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – bracia Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

 

Zapisz się do naszego newslettera