wedel

Niektórzy, aby się lepiej poznać muszą zjeść beczkę soli, my wolimy czekoladę;-) @Wedel #Darek Kuźniak #Wargor

Niektórzy, aby się lepiej poznać muszą zjeść beczkę soli, my wolimy czekoladę;-) Wedel….
arkady

Już 28.02.2016 widzimy się w Zielonych Arkadach! #Bydgoszcz #Darek Kuźniak #Zapraszamy!

Już w niedzielę widzimy się w Twoim mieście!
watr

Przepis na wątróbkę z wiśniami ONLINE

Darek Kuźniak radzi, jak okiełznać podroby!
carbonara_interia_darek_kuzniak

Spaghetti Carbonara a’la Darek Kuźniak na Interia.pl

Spaghetti…zanim napiszę pierwsze słowa – już wiem, że narażam się jak ja to nazywam „gastroheretykom”.

Darek_Kuzniak_Logotyp
Dariusz Kuźniak to osobowość telewizyjna oraz Szef Kuchni z krwi i kości. Charyzma, talent i doświadczenie doprowadziły go do finału pierwszej polskiej edycji programu „Top Chef” w telewizji Polsat. Jego wiedzę i umiejętności docenili też producenci „Hell’s Kitchen”, w tym show przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów : Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. Rok 2017 okazał się dla niego szczególnie owocny zawodowo. W lipcu wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod. We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak największy wpływ na styl kulinarny wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – bracia Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

 

Zapisz się do naszego newslettera