lidl_kaczka

Darek Kuźniak w KUCHNI LIDLA poleca przepis na KACZKĘ!

Gotowana w ciemnym piwie, smażona w cieście naleśnikowym chrupiąca kaczka z pewnością Ci zasmakuje.
lidl_dariusz_kuzniak

Świąteczna reklama Lidla z udziałem Darka Kuźniaka!

Proste, świąteczne danie w mistrzowskim stylu? W Kuchni Lidla wszystko jest możliwe!
browar_grudzien_2016_dariusz_kuzniak1

Kilka zdjęć z kolejnej edycji warsztatów kulinarnych w Studiu Kulinarnym Browar Mieszczański!

Kilka zdjęć z kolejnej edycji warsztatów kulinarnych w Studiu Kulinarnym Browar Mieszczański!
dariusz_kuzniak_stek

Przepis Darka Kuźniaka na PRAWDZIWEGO STEJKA! TYLKO NA FACET INTERIA.PL

Przepis Darka Kuźniaka na PRAWDZIWEGO STEJKA! TYLKO NA FACET INTERIA.PL

Darek_Kuzniak_Logotyp
Dariusz Kuźniak to osobowość telewizyjna oraz Szef Kuchni z krwi i kości. Charyzma, talent i doświadczenie doprowadziły go do finału pierwszej polskiej edycji programu „Top Chef” w telewizji Polsat. Jego wiedzę i umiejętności docenili też producenci „Hell’s Kitchen”, w tym show przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów : Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. Rok 2017 okazał się dla niego szczególnie owocny zawodowo. W lipcu wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod. We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak największy wpływ na styl kulinarny wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – bracia Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

 

Zapisz się do naszego newslettera