dariusz_kuzniak_odcinek_2_pizza

Crazy Chef Cooking w akcji! PRZEPIS NA PIZZĘ ONLINE ;-)

Crazy Chef Cooking w akcji! PRZEPIS NA PIZZĘ ONLINE
crazy_chef_darek_kuzniak_odcinek1

CRAZY CHEF COOOKING ODCINEK 1

Witamy wszystkich w nowym programie kulinarnym!
czolowka

CZOŁÓWKA PROGRAMU „CRAZY CHEF COOKING”

Dzielimy się z Państwem naszym najnowszym projektem. Mamy nadzieję, że format będzie wielkim zaskoczeniem, a Dariusz Kuźniak poszerzy grono pasjonatów swojej kuchni i talentu.
crazy_chef_darek_kuzniak

Pierwszy klaps na planie nowej odsłony Crazy Chef Cooking!

Już niebawem oficjalna data premiery pierwszego odcinka autorskiego programu pt? Crazy Chef Cooking?!

Darek_Kuzniak_Logotyp
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – bracia Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

 

Zapisz się do naszego newslettera