cwiercfinał_darek_kuzniak_6

W sobotę 4 kwietnia zapraszamy przed telewizory!

W TV Polsat od godz. 20:00 będziemy świadkami ćwierćfinałowych zmagań 6 zawodników z grupy I i II.
darek_kuzniak_eska

Darek Kuźniak i Jankes w ESKA.TV!!

Koniecznie obejrzyj nowy odcinek Przeglądarki z udziałem gotującego Darka i prowadzącego program Jankesa!
CelebritySplash

Darek rozdaje 20 podwójnych wejściówek na program Celebrity Splash!

KONKURS! Już 4 Kwietnia ćwierćfinał programu Celebrity Splash!
dariusz_kuzniak_akcja

Darek Kuźniak i Kurt Scheller na kolejnej edycji akcji Master Chef 4 Dogs!

Kolejna Akcja zakończona wielkim sukcesem!

Darek_Kuzniak_Logotyp
Dariusz Kuźniak to osobowość telewizyjna oraz Szef Kuchni z krwi i kości. Charyzma, talent i doświadczenie doprowadziły go do finału pierwszej polskiej edycji programu „Top Chef” w telewizji Polsat. Jego wiedzę i umiejętności docenili też producenci „Hell’s Kitchen”, w tym show przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów : Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. Rok 2017 okazał się dla niego szczególnie owocny zawodowo. W lipcu wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod. We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak największy wpływ na styl kulinarny wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – bracia Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

 

Zapisz się do naszego newslettera