Kamikaze Polskiej Gastronomii w Ipla.tv

Kamikaze Polskiej Gastronomii w Ipla.tv

Warsztaty kulinarne z Darkiem – zapisz się już dziś

Warsztaty kulinarne z Darkiem – zobaczcie co mamy dla Was

Celebrity Splash!: Ciupa, Kraśko i Kuźniak w ćwierćfinale

Celebrity Splash!: Ciupa, Kraśko i Kuźniak w ćwierćfinale

Darek Kuźniak w Super Express!

Swoją telewizyjną karierę Darek Kuźniak zaczął… w kuchni. Był jednym z uczestników 1. edycji Top Chef. Od początku był jednym z faworytów i wiele razy zachwycał jurorów. Dotarł aż do finału programu, ale w ostatecznej rozgrywce przegrał z Martinem Gimenez Castro, który wygrał tytuł Top Chefa i nagrodę główną.

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera