konkurs_2015_darek_kuzniak

I Ogólnopolski konkurs w przyrządzaniu potraw z wołowiny podkarpackiej.

I Ogólnopolski konkurs w przyrządzaniu potraw z wołowiny podkarpackiej.
bal-charytatywny_dariusz_kuzniak

Bal Charytatywny

25 października zapraszamy na niezwykły Bal Charytatywny „BudujMy Nadzieję”
chef_poland

Chef`s Fight Poland 2014

Już niebawem Ogólnopolski Konkurs Kulinarny!
Darek_kuzniak_restauracja_bawarska_2014

Restauracja Bawarska – Oktoberfest!

To był cudowny czas! ? Fotorelacja 19-21.09.2014

Darek_Kuzniak_Logotyp
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od programu Top Chef w telewizji Polsat. Jego wiedzę i umiejętności docenili też producenci „Hell’s Kitchen”,  w tym show przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. Rok 2017 okazał się dla niego szczególnie owocny zawodowo. W lipcu wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod. We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak największy wpływ na styl kulinarny wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – bracia Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

 

Zapisz się do naszego newslettera