darek_grudzien_2016_1

Darek Kuźniak otwiera Restauracje w Warszawie!

Wielu ludzi na to czekało, więc nastał odpowiedni moment i odpowiednie miejsce;-) Na MAPIE WARSZAWY POWSTANIE MOJA RESTAURACJA. Jeżeli jesteś odważny i chcesz dołączyć do mojego zespołu napisz na: balum-balum@foksal18.com.pl P.S nakreśl coś o sobie, dołącz cv i zdjęcie a może już niedługo spotkamy się w moim królestwie;-) *Więcej info niebawem! PODAJ DALEJ/ UDOSTĘPNIJ
darek_grudzien_2016

Darek Kuźniak w 2na2 od kuchni serwuje przepis na mule!

Balkon 2na2 od kuchni Odcinek 7 – Mule Świąteczne Zobacz przepis i podziel się z nami swoją opinią.
cb9bb8d2-0dda-4bbd-9e83-c0e46101d7c2

Darek opowie o kuchennych grzeszkach! Oglądaj Dzień Dobry TVN.

Za pomocą amerykańskiego wykrywacza kłamstw postanowiliśmy sprawdzić, czy dzieci nie oszukują św. Mikołaja.
sandacz-jablko-fenkul-czosnek

Zdjęciowe podsumowanie listopadowych warsztatów kulinarnych!

Nauka, praktyka i nowe smaki – warsztaty kulinarne z Darkiem Kuźniakiem. Dziękujemy i zapraszamy na fotorelację.

Darek_Kuzniak_Logotyp
Dariusz Kuźniak to osobowość telewizyjna oraz Szef Kuchni z krwi i kości. Charyzma, talent i doświadczenie doprowadziły go do finału pierwszej polskiej edycji programu „Top Chef” w telewizji Polsat. Jego wiedzę i umiejętności docenili też producenci „Hell’s Kitchen”, w tym show przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów : Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. Rok 2017 okazał się dla niego szczególnie owocny zawodowo. W lipcu wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod. We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak największy wpływ na styl kulinarny wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – bracia Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

 

Zapisz się do naszego newslettera