aktualności

28277421_1564136873682073_7113953330076485840_n

Darek Kuźniak i Kuba Korczak poprowadzą NOWY PROGRAM „ZAKUPY POD KONTROLĄ” Emisja od 25 marca w TVP2! Zapraszamy

Jak pokazują badania, lwia część domowych budżetów w Polsce przeznaczana jest na produkty spożywcze. Kupujemy coraz więcej i jemy coraz więcej. Jednak, czy „więcej” musi oznaczać „lepiej”? I czy w ślad za wyższą ceną produktu każdorazowo idą walory smakowe, odżywcze albo zdrowotne? W jaki sposób oddzielić ziarno od plew pośród mnogości artykułów spożywczych dostępnych w ...
darek_kuzniak_1

Oglądaj domy gwiazd – Omenaa Mensah sprawdziła jak mieszka Darek Kuźniak!

Bohaterem odcinka jest Dariusz Kuźniak, szef kuchni zakochany w Azji i w kuchni molekularnej. Jako kucharz stawia na jakość, smak i fantazję. Oprócz gotowania uwielbia sporty ekstremalne. Swoją przygodę z gotowaniem rozpoczął w Łodzi, w Zespole Szkół Gastronomicznych. Dość szybko został szefem kuchni w jednym z łódzkich lokali. Doświadczenie zdobywał we Francji i Wielkiej Brytanii.
skaryszew

Reportaż Gazety Wyborczej z targu w Skaryszewie. Darek Kuźniak wspiera fundacje Centaurus.

Od prawie 400 lat, w każdy pierwszy poniedziałek Wielkiego Postu, w Skaryszewie odbywają się targi końskie – Wstępy. Historia jarmarku sięga czasów Władysława Jagiełły. W tym roku po raz pierwszy targi zostały zorganizowane w nowej formule.
Pad-thai traditional food and Fresh vegetables in thailand.

RUSZYŁY ZAPISY NA WARSZTATY Z KUCHNI TAJSKIEJ! 26.02.2018 r.

Zapraszamy na warsztaty z KUCHNI TAJSKIEJ, które poprowadzi Darek Kuźniak – Laureat prestiżowych konkursów, Konsultant, Trener, Doradca i Kreator menu, a przede wszystkim Szalony Artysta Kulinarny, który niszczy wszelkie stereotypy dotyczące utartych przepisów i łączenia składników, proponując niezapomniane oraz niepowtarzalne kompozycje smakowe.

 

Zapisz się do naszego newslettera