OGLĄDAJ 1 ODCINEK PROGRAMU: “ZAKŁAD SALETA VS KUŹNIAK”

Zakład. Rezultatem niewinnego zakładu Przemka i Darka jest ich wspólna podróż do Tajlandii, na wyspę Koh Samui. Zanim jednak dotrą do celu podróży, czeka ich przystanek w Bangkoku. A tam, jak wiadomo, nie sposób się nudzić.
czytaj więcej

„Zakład. Saleta vs. Kuźniak” – nowe reality show z udziałem znanego sportowca i wybitnego kucharza na Onet.pl

Dwa twarde męskie charaktery, prawdziwy sprawdzian przyjaźni i własnych możliwości, piękne widoki, pyszne jedzenie i brutalny sport walki…
czytaj więcej

Dwa twarde, męskie charaktery, prawdziwy sprawdzian przyjaźni i własnych możliwości…

Przemek Saleta i Darek Kuźniak na 3 tygodnie wyjeżdżają do Tajlandii i tam zamieniają się swoimi rolami zawodowymi…
czytaj więcej

PREMIERA KSIĄŻKI KULINARNEJ DARKA KUŹNIAKA JUŻ 5 LIPCA 2017!

Smaki z dzieciństwa przenoszą nas w inny wymiar niczym wehikuł czasu. Każdy z nas ma czasem kulinarne zachcianki! Nie chcesz spędzać w kuchni kilku godzin ani szukać jedzenia na telefon? Darek Kuźniak podsunie ci pomysły na coś szybkiego i smacznego ze składników, które masz pod ręką.
czytaj więcej

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera