Darek Kuźniak w 2na2 od kuchni serwuje przepis na mule!

Balkon 2na2 od kuchni Odcinek 7 – Mule Świąteczne Zobacz przepis i podziel się z nami swoją opinią.
czytaj więcej

Darek opowie o kuchennych grzeszkach! Oglądaj Dzień Dobry TVN.

Za pomocą amerykańskiego wykrywacza kłamstw postanowiliśmy sprawdzić, czy dzieci nie oszukują św. Mikołaja.
czytaj więcej

Zdjęciowe podsumowanie listopadowych warsztatów kulinarnych!

Nauka, praktyka i nowe smaki – warsztaty kulinarne z Darkiem Kuźniakiem. Dziękujemy i zapraszamy na fotorelację.
czytaj więcej

Darek Kuźniak gościem urodzinowej kolacji! Relacja z 10-lecia kuchni +

Kuchnia+ celebruje 10. urodziny i zwraca uwagę na problem marnowania jedzenia. Przedstawiciele świata kulinariów, mody, filmu, muzyki, sportu i mediów licznie przybyli na uroczystą kolację z okazji 10. urodzin Kuchni+. Wydarzenie miało nietypowy charakter ze względu na szokujące menu jakie przyrządził szef Aleksander Baron Posłużyło ono stacji do nagłośnienia ważnego problemu marnowania jedzenia.
czytaj więcej

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera