Darek Kuźniak do kuchni Dzień Dobry TVN powraca z nowym przepisem!

W kuchni DDTVN: wątróbka drobiowa na trzy sposoby – zapraszamy – zobacz materiał
czytaj więcej

Warsztaty kulinarne 29.11.2016 we Wrocławiu. Zapisz się już dziś!

Zapraszamy na warsztaty z KACZKI PO PEKIŃSKU, które poprowadzi Darek Kuźniak, w menu m.in. tajska zupa z kaczki, kaczka na chrupiąco lub pierożki z kaczką na ostro
czytaj więcej

Plotek.pl docenił metamorfozę Darka Kuźniaka!

Darek dzięki m.in swojej kuchni został wyróżniony w temacie najlepszych męskich metamorfoz show-biznesu.
czytaj więcej

29.10.2016 – Ptak Expo, Darek Kuźniak oraz Liza Taste stworzą wybuchowe przepisy!

29.10.2016 - Ptak Expo, Darek Kuźniak oraz Liza Taste stworzą wybuchowe przepisy!
czytaj więcej

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera