Konkurs z Marką Crock-Pot do wygrania WOLNOWAR!

Jeszcze trwa nasz crocktoberowy KONKURS Wystarczy zrobić zdjęcie pięknie zaaranżowanego stołu z potrawami i przesłać je za pomocą formularza http://crockpot.pl/konkurs/crocktober/. Można wygrać wolnowary ze zdjęcia. Śpieszcie się, konkurs trwa tylko do końca października.
czytaj więcej

Zapraszamy na 3 edycję Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej, gdzie swoje warsztaty poprowadzi Darek Kuźniak!

23 października nie może Was zabraknąć na Warsztatach i Pokazach. Pod­czas 3. Edy­cji Dni Aler­gii zapra­szamy do naszych stref warsz­ta­to­wych, gdzie w tym roku będziemy goto­wać BEZGLUTENOWO, VEGE, a przede wszyst­kim ZDROWO i INSPIRUJĄCO.
czytaj więcej

Nowe przepisy Darka Kuźniaka wprost ze Studia Dzień Dobry TVN

W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy znanego z programu Azja Express Darka Kuźniaka. Przygotował dla nas pyszne jesienne dania: flaki z boczniaka, tatara wołowego z kurkami i parmezanem oraz skrzydełka kurczaka w boczku. Było też coś dla smakoszy słodkości: jabłka pod kruszonką z rozmarynem. za: dziendobry.tvn.pl
czytaj więcej

Darek Kuźniak w Dzień Dobry TVN!

Wielu z nas jest w nieustającym w kontakcie ze swoją mamą. Dzwonimy do nich, aby zapytać o przepis na szarlotkę, poskarżyć się na szefa czy nawet przedyskutować pogodę na weekend. A jak często dzwonią do swoich mam i po co goście Dzień Dobry TVN: aktorka Katarzyna Figura, muzyk Sławek Uniatowski i szef kuchni Darek Kuźniak?
czytaj więcej

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera