“Zakupy pod kontrolą” odcinek 1 już na vod! Oglądaj online.

W nowym sezonie, z zakupowymi nawykami obok Darka Kuźniaka, walczyć będzie Małgorzata Krupa. A w pierwszym odcinku zmierzą się z miłośnikami lodów i kuchni włoskiej, czyli rodziną Małgorzaty i Bartka z Wielkopolski.
czytaj więcej

Zakupy pod kontrolą! Zapraszamy – 2 sezon już od 16 września – 19.30 – na antenie Tvp2.

Twórcy programu spróbują przekonać widzów oraz rodziny uczestniczące w poszczególnych odcinkach, że dobre produkty nie muszą być markowe, a wysoką jakość posiadają również artykuły mniej znanych producentów. Bohaterami będą wyłonione podczas castingu rodziny, w domach których wydaje się zbyt dużo pieniędzy na zakupy spożywcze i jedzenie. Małgorzata Krupa i Dariusz Kuźniak przeanalizują ich wybory i podejmą ...
czytaj więcej

Makaron Caprese z programu Zakupy pod Kontrolą! Zapraszamy na sezon 2, odcinek 1.

Makaron Caprese z programu Zakupy pod Kontrolą, to autorski przepis Darka Kuźniaka. Kucharz znany jest ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do kuchni. Makaron w jego wykonaniu to luźna interpretacja smaków zawartych w klasycznej sałatce Caprese: pomidorów, bazylii, śmietankowej mozzarelli. Przygotowanie makaronu w stylu Darka Kuźniaka to wyższa szkoła gotowania. Spróbuj swych sił, także ty!
czytaj więcej

Pudding ryżowy z czekoladą z programu Zakupy pod Kontrolą! Zapraszamy na sezon 2, odcinek 1.

Pudding ryżowy z czekoladą z programu Zakupy pod Kontrolą to autorski przepis Małgorzaty Krupy. Znana pogodynka o puszystych kształtach jest wielbicielką zdrowych deserów i doskonale sobie radzi w kuchni. Wypróbuj łatwy przepis na pyszny pudding ryżowy według Małgorzaty Krupy.
czytaj więcej

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera