DAREK GOTUJE! KOLEJNA SOBOTA I PRZEPIS NA “KREWETKI Z BOCZKIEM”

Gdy pogoda za oknem nie nastraja optymistycznie, jesień nie rozpieszcza słońcem…
czytaj więcej

PRZEPIS NA STEKA ONLINE!

Darek gotuje! Czyli przepisy od Crazy Chefa ONLINE!
czytaj więcej

UWAGA KONKURS DO WYGRANIA 3 WOLNOWARY MARKI CROCK-POT!

UWAGA KONKURS DO WYGRANIA 3 WOLNOWARY MARKI CROCK-POT!
czytaj więcej

MOZZARELLA A’LA MCDONALDS CZYLI PRZEPIS DARKA oNLiNe!

MOZZARELLA A’LA MCDONALDS CZYLI PRZEPIS DARKA oNLiNe!
czytaj więcej

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera