Przepis Darka Kuźniaka dla marki Crock-Pot

Skoro jeszcze mamy taka możliwość skorzystajmy z pomidorów krajowych.
czytaj więcej

Przepis na barszcz wrzosowy

Nietypowy, aromatyczny barszcz wrzosowy z porzeczką według Darka Kuźniaka zrobi wrażenie nawet na najbardziej wyszukanych podniebieniach.
czytaj więcej

PRZEPIS NA ŚNIADANIE, CZYLI PASTA JAJECZNA WITA W 4 ODCINKU CRAZY CHEF COOOKING!

PRZEPIS NA ŚNIADANIE, CZYLI PASTA JAJECZNA WITA W 4 ODCINKU CRAZY CHEF COOOKING!
czytaj więcej

KONKURS NA FANPAGE’U DARKA. DO WYGRANIA 3 NOŻE SZEFA KUCHNI!

KONKURS NA FANPAGE’U DARKA. DO WYGRANIA 3 NOŻE SZEFA KUCHNI!
czytaj więcej

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera