Darek Kuźniak i Jankes w ESKA.TV!!

Koniecznie obejrzyj nowy odcinek Przeglądarki z udziałem gotującego Darka i prowadzącego program Jankesa!
czytaj więcej

Darek rozdaje 20 podwójnych wejściówek na program Celebrity Splash!

KONKURS! Już 4 Kwietnia ćwierćfinał programu Celebrity Splash!
czytaj więcej

Darek Kuźniak i Kurt Scheller na kolejnej edycji akcji Master Chef 4 Dogs!

Kolejna Akcja zakończona wielkim sukcesem!
czytaj więcej

Dariusz Kuźniak Twarzą Marki Crock Pot!

DLF Sp. z o.o. autoryzowany importer i dystrybutor produktów Crock-Pot w Polsce z przyjemnością informuje, że Ambasadorem tej marki został znany Szef Kuchni ? Dariusz Kuźniak. Współpraca ma na celu popularyzację idei slow-cookingu oraz marki pioniera tej techniki gotowania ? Crock-Pot. Już niebawem zaprezentowane zostaną autorskie przepisy Darka Kuźniaka przygotowane specjalnie dla marki Crock-Pot.
czytaj więcej

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera