Ilona Felicjańska w Placu Barcelona

Ilona Felicjańska w Placu Barcelona
czytaj więcej

Czołówka programu Celebrity Splash od 7 marca w TV Polsat!

Zapraszam do obejrzenia czołówki programu Celebrity Splash
czytaj więcej

Darek Kuźniak wystąpi w Celebrity Splash

Kulinarny kamikaze. Szerszej publiczności dał się poznać, dzięki udziałowi w pierwszej polskiej edycji programu Top Chef w Telewizji Polsat. Jego talent i charyzma utorowały mu drogę do drzwi piekielnej kuchni. Został zaproszony do współpracy i przez dwie kolejne edycje Hells Kitchen pełnił rolę sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Kolejnym zwrotem akcji okazał się rok 2015 i ...
czytaj więcej

UWAGA KONKURS

!!! Uwaga Konkurs !!! Firma Exxent wspiera mój projekt! Do wygrania wartościowy nóż SZEFA KUCHNI!
czytaj więcej

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera