Oglądaj w TVP lub na Vod “Zakupy pod kontrolą” odc 3.

Tym razem odwiedzamy Wrocław, gdzie mieszkają Ania i Tomek. Kuchnię na wyłączność przejęła tu rezolutna pani domu, a mąż nie ma wiele do powiedzenia w kwestii gotowania. Oboje lubią słodycze, szczególnie czekoladę i lody. Prowadzący postarają się zmienić ich zwyczaje i urozmaicić jadłospis.
czytaj więcej

“Zakupy pod kontrolą”. Emisja 01.04.2018 w Tvp2 już online!

W domu państwa Urbasiów na stole najczęściej pojawiają się parówki i kurczaki. Zakupy robi się niemal codziennie, ale bez planu. Darek Kuźniak i Kuba Korczak postarają się zmienić ich zwyczaje i urozmaicić jadłospis.
czytaj więcej

“Zakupy pod kontrolą”. emisja 25.03.2018 w Tvp2 już online!

Darek z Kubą odwiedzą rodzinę Dadaków. Jej ulubionym daniem jest kotlet z piersi kurczaka. Mogą go jeść dwa a nawet trzy razy w tygodniu. Mama uwielbia promocje i korzysta z każdych możliwości kupienia tańszego mięsa. Tata najchętniej sięga po pizzę. Rodzina chciałaby zmienić swoje kulinarne przyzwyczajenia, nauczyć się czegoś nowego, zaoszczędzić parę groszy i wyjechać ...
czytaj więcej

Darek Kuźniak i Kuba Korczak poprowadzą NOWY PROGRAM “ZAKUPY POD KONTROLĄ” Emisja od 25 marca w TVP2! Zapraszamy

Jak pokazują badania, lwia część domowych budżetów w Polsce przeznaczana jest na produkty spożywcze. Kupujemy coraz więcej i jemy coraz więcej. Jednak, czy „więcej” musi oznaczać „lepiej”? I czy w ślad za wyższą ceną produktu każdorazowo idą walory smakowe, odżywcze albo zdrowotne? W jaki sposób oddzielić ziarno od plew pośród mnogości artykułów spożywczych dostępnych w ...
czytaj więcej

l1
Darek Kuźniak - prowadzący program "Zakupy pod kontrolą" w dwójce. Telewizyjną przygodę zaczął od Top Chefa w tv Polsat. W kolejnym show - Hell’s Kitchen”, przez 2 edycje pełnił role sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Na swoim koncie ma też udział w wielu produkcjach kulinarnych oraz w takich telewizyjnych hitach jak Celebrity Splash czy Azja Express.

Na swoim kanale YouTube chętnie dzieli się filozofią smaku, a dla fanów gotowania stworzył dwa autorskie cykle przepisów: Crazy Chef Cooking oraz Silver Chef „Sztuka podania”. W lipcu 2017 wydał książkę kulinarną pt „Zachcianki”. Onet we współpracy z jego firmą wyprodukował i wyemitował program „Zakład Saleta vs Kuźniak” na vod (emisja od 07/2017). We wrześniu wziął także udział w kampanii i został Ambasadorem Ballantine’s Hard Fired.

W swojej kuchni łączy elementy kuchni polskiej, europejskiej oraz azjatyckiej tworząc swój niepowtarzalny styl oparty o european fusion kitchen oraz elementy kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał m.in w europejskich restauracjach, takich jak: LaCASINO we Francji, Hotelu Din Rin w Irlandii czy Priory Restaurant w Wielkiej Brytanii.

Współpracował ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej ucząc się nowego podejścia do gotowania. Jednak najsilniejsze wrażenie wywarli na nim słynni Francuscy Mistrzowie Haute Cuisine – Michele i Sebastian Bras.

darek_kuzniak_onas

Zapisz się do naszego newslettera